אסטרולוגיה: מה הקול הפנימי של הבייבי שלנו ?

אפשר לגלות את הקול הפנימי של התינוק/ת, החמודים שלנו, לפי חודש הלידה בו הם נולדו...


ינואר
הילדים של חודש ינואר הם יזמים מטבעם, אלה ילדים שאם רק נאפשר להם לבטא את העצמאות, המקוריות והבגרות שבהם לא רק שהם לא יתמרדו, הם יפרחו וישמשו מקור השראה לאחרים.
 
פברואר
ילדי חודש פברואר זקוקים להרבה שיתוף פעולה, אם הם ירגישו שתומכים בהם, מכבדים, מעודדים ואוהבים אותם הם פשוט יפרחו.
 
מרס
ילדיו של חודש מרס זקוקים לכר רחב שבו הם יוכלו לבטא את עצמם בדרכם הייחודית, כדי שישגשגו יש לתת מקום לאופקים הרחבים, לשמחה ולהתלהבות שלהם.

אפריל
ילידיו של אפריל זקוקים למסגרת כדי להצליח, הם זקוקים לבית שיעזור להם להיות מסודרים ומאורגנים. המסגרת מאוד חשובה ליציבות ולביטחון להם, אך יחד עם זאת צריך לעודד את רוחם, ולא לנסות לכפות עליהם את "דעות המבוגרים".
 
מאי
לגבי ילדי מאי חשוב שלא להגביל את השאלות הסקרניות שלהם על העולם, הם זקוקים לחברה ולתקשורת ערה ודינמית כדי להתפתח, כדי לפרוח הם זקוקים לחופש ביטוי בונה ע"י הצבת גבולות ברורים שמוסכמים על כולם. יוני
הילדים של חודש יוני הם מאוד רגישים ופגיעים. מה שהם זקוקים לו כדי לגדול ולצמוח זה בעיקר אהבה, לכן  חשוב שהבית בו גדלים ילדים אלה ידע להכיל ולחבק אותם ולא הם יכולים לגדול לאנשים שאינם מאמינים באהבה ואף גרוע מכך ישתמשו באהבה כמניפולציה ויביעו בהתרסה את חוסר האמון שלהם באהבה. חוסר אהבה לילדים בכלל ובמיוחד לילדי חודש יוני יכולים להביאם לביקורת קשה כלפי עצמם, לשנאה עצמית עד כדי ביטול עצמי,  למרות כל זאת בסופו של דבר ברוב המקרים גם לאחר פגיעה קשה בתום אהבתם הם מצליחים להתרפא מהכאב.

 יולי
הילדים של חודש יולי אינם, חלילה, ילדים מנוכרים או עצלנים או "רחפנים", מדובר בילדים מופנמים ומאוד רוחניים, חכמים ואינטואיטיביים, ואם ההורים והסביבה יבינו זאת ויחזקו אותם, הם יגדלו להיות  לאנשים חרוצים, רגישים וחומלים.
 
אוגוסט
אצל ילדי אוגוסט חשוב מאוד שלא לקשר בין גובה הציונים שלהם לבין ההערכה שניתנת להם. חשוב שהילדים יבינו שהם "מצוינים" בלי קשר לציון כזה או אחר. אם  ילד אוגוסט ירגיש שהוא מוערך רק על פי ציוניו הוא ימרוד ובמקרי קיצון הוא אף יתנתק מהמשפחה. כדאי לטפח בו ערכים אחרים ולעודד אותו למקוריות, יצירתיות, אצילות, ולא פחות לאפשר לו לבטא רגשות ואפילו לבכות, שיבין זאת לא בושה.

ספטמבר
לילדי חודש ספטמבר לא מתאים חינוך קונבנציונלי, יש לאפשר להם חופש מוחלט לטעום מהכול ולא לרסן אותם, כמובן בתוך מסגרת כללים מוסכמים מראש. ריסון והגבלה בילדות יכולים לגרום לכך שהם יראו בבגרותם בכל מסגרת כמאיימת על החופש שלהם ולכך שהם יתקשו למצוא כבוגרים עבודה שתרתק אותם ושהם ירצו לשמור אותה לאורך זמן. ילידי חודש זה במקרים רבים יבחרו לעסוק בעיסוק חברתי או הומניטארי, עיסוק שידאג לחופש ולרווחה של האנושות.
 


 אוקטובר
הילדים של אוקטובר הם לרוב ילדים מתבודדים, את מה שבנפשם הם שומרים ולא יודעים להוציא החוצה, מאוד חשוב לעודד אותם לשתף ברגשות ולא הם "יתפוצצו" או יפוצצו את הסביבה. מצד אחד חשוב לתת להם את המרחב הפרטי שלהם, ומן הצד השני חשוב בחוכמה, בסבלנות ובעדינות לעודד אותם לשתף פעולה ולהתחלק.  

נובמבר
בקרב ילדי נובמבר מה שחשוב ביותר לעשות הוא ללמדם, שהכסף הוא לא ערך עליון אלא אמצעי שבעזרתו אפשר להגיע לחירות אישית וחברתית. כדי שהם יפרחו צריך לעודד אותם לעצמאות ולמודעות חברתית ורוחנית.

דצמבר
ואחרונים חביבים ילדי דצמבר – אותם יש ללמד שמותר להיכשל, שהכישלון למעשה מוביל להצלחה בסופו של דבר, מאוד חשוב לעשות זאת כיוון שכך תקטן הביקורת האינסופית שיש להם כלפי עצמם וכלפי אחרים. בנוסף חשוב מאוד לאפשר להם לנוע בחופשיות. חופש התנועה יביא להם שמחת חיים. עצם החופש לחפש את הרוח שלהם ילמד אותם ערכים מוסרים גבוהים, שיעור מדהים שאף בית ספר לא יכול באמת ללמד. 


כותבת המאמר: מיריאור –אסטרולוגיה, נומרולוגיה וטארוט (אימון אישי) 

רוצים לקבל עדכונים נוספים בנושא אסטרולוגיה ? הצטרפו לפייסבוק של מירי אור