מוזיאונים לילדים במרכז

בילוי במוזיאון ילדים פותח עולם מופלא של תגליות מדעיות, חוויות אינטראקטיביות ופעילויות מהנות לילדים, תוך כדי העשרת עולמם הפנימי

9957 01/01/2018 הוסף למועדפים
מוזיאון הילדים הישראלי בחולון

גם כשרוחות הסערה הומות בחוץ, והגשם מבליח מידי שעה, הילדים צמאים לחוויות מרתקות ומהנות מחוץ לבית. לכן החורף הוא זמן נפלא לצאת לסבב ביקורים במוזיאונים מיוחדים לילדים, הנמצאים כל רחבי הארץ, ומציעים חוויות מעשירות ומרתקות עבור ילדים בכל הגילאים, בתוך מבנים מקורים וחמימים.

מוזיאון הילדים הישראלי בחולון

מוזיאון הילדים בחולון זכה להכרה גם ברחבי העולם, בזכות העיצוב הייחודי ושלל החוויות שהוא מציע. המוזיאון כולל "מסלולי ילדים" הכוללים פעילויות אינטראקטיביות המתאימות לילדים החל מגיל שנתיים וחצי ועד 12, וגם תערוכות מתחלפות שירתקו ילדים בני 9 ומעלה. במוזיאון ילדים יוכלו לחוות בעצמם את מחזור החיים ש הפרפר, ולעופף באוויר, לצפות הצגות ולהשתתף בהן, או לשמוע סיפורים על "חייזרים" במטרה להכי את האחר. כל הפעילויות במוזיאון מוכוונות לחידוד רגישות הילדים לשונה מהם, מתוך חינוך לסובלנות וקבלת האחר.

מוזיאון הילדים בחולון

הפלנטריום במוזיאון ארץ ישראל בתל אביב

הפלנטריום ברמת אביב מזמין אתכם למסע במערכת השמש בחוויה רב חושית שכוללת תנועה, צבע, אור וקול. תוך כדי התיאור המרהיב של מערכת השמש והגלקסיה משולבות תמונות אמיתיות של החלל שצולמו על ידי סוכנות החלל האמריקאית, ומציגות כיצד הדברים נראים באמת, ממרחק כל כך עצום. החוויה הקסומה הזו משלהבת את הצופים, וגורמת לנו, אולי רק לרגע, להבין עד כמה היקום שלנו עצום ובלתי נתפס.

 

מוזיאון האדם והסביבה בפתח תקווה

מוזיאון האדם והסביבה מציע פעילויות מהנות לילדים החל מגילאי הגן ועד לחטיבת הביניים, בטרה ליצור היכרות עם הסביבה בנו אנו חיים ועם הגוף בתוכו אנחנו חיים. הפעילויות והתערוכות עוסקות בפיזיולוגיה ואנטומיה של גוף האדם, מודעות לסביבה ואיכות הסביבה, וגם חינוך לבריאות.

מרכז תיאטרון בובות בחולון

העולם המופלא של בובנאות (בניית בובות) מוצג לראווה במרכז התיאטרון לבובות שבחולון. במרכז קיים המוזיאון שכולל דגמים יפיפיים של בובות ומסכות תיאטרון מהארץ ומעולם כולו המשקפות תפיסות עולם, טכניקות ואמנויות שונות לאורך ההיסטוריה. בנוסף, במרכז מתקיימים ימים חווייתיים הכוללים גם הצגת גלריה עם בובות, סדנאות יצירה והפעלה וסרטים. כך מצליח עולם הבובות ליצור פעילויות לכל גיל ולכל קבוצה.

מוזיאון המדע בירושלים

מוזיאון המדע בירושלים הוא אחד מאטרקציות החובה עבור כל ילד בארץ, בזכות העושר הרב של תופעות ומשחקים שהוא כולל. במוזיאון המדע האינטראקטיבי ניתן לחוות ולהבין באופן מוחשי את סודות כוח המשיכה, להסתחרר מאשליות אופטיות, לגלות את מקור החשמל, וללמוד המון מהתערוכות המתחדשות. המוזיאון מתחדש באופן קבוע ומציע אינספור פעילויות חדשות גם עבור אלה שביקרו בו בעבר.